Karrier Hírlevél (Archívum) - Pannon Állásbörze, elhelyezkedést segítő programok

A Régió legnagyobb munkaerőpiaci rendezvénye
a Pannon Egyetemen.

A rendezvény minden látogató számára nyitott és ingyenes!

Veszprém, Egyetem utca 10.
B épület Aula

allasborze.uni-pannon.hu

Jövőnk energiája | Előtérben a tudomány | Grafológia | Próbainterjú

FIVOSZ Karrier tanácsadás | Munkerőpiaci tanácsadás

A Pannon Állásbörze keretében Veszprémbe érkezik a Paksi Atomerőmű tájékoztató kamionja

Hogyan működik az atomenergia? Mi lenne, ha nem létezne a Paksi Atomerőmű? Hogyan őrizhetjük meg egészséges környezetünket gyermekeink, unokáink számára úgy, hogy ne kelljen áramhiánnyal küszködnünk, vagy a mainál jóval magasabb villanyszámlát fizetnünk?
Ezekre és még további izgalmas kérdésre is választ kaphat, ha meglátogatja a Paksi Atomerőmű interaktív kiállítását. Az MVM Csoport, a Paksi Atomerőmű tájékoztató kamionjában személyesen is kipróbálhatja, hogyan nőne a villamos energia ára és a környezetterhelés, ha csökkentené a legolcsóbb és legtisztább áramot előállító atomerőmű teljesítményét. Megtudhatja, milyen szigorú biztonsági intézkedések mellett működik a paksi erőmű, s tájékozódhat az olcsó és tiszta atomenergia hosszú távú alkalmazásával kapcsolatos tervekről.

Időpont: 2012. április 19.

Nyitva tartás: 8-12h és 13-17h
Helyszín:  Veszprém, Pannon Egyetem parkolója, Egyetem u. 10.

Előtérben a Tudomány

Előtérben a Tudomány elnevezésű  találkozó keretében bepillantást szeretnénk engedni a Pannon Egyetemen folyó kutatásokba és azok eredményeibe. Célunk, hogy az intézmény tudományos tevékenységeivel mind a jelenlegi, mind az egykori hallgatók, a tudomány, K+F iránt érdeklődők megismerkedjenek.

Az első Előtérben a Tudomány délután témája a "Logisztikai rendszerek információs technológiája", mely a Műszaki Informatikai Kar ezen területen folyó kutatásait ismerteti az érdeklődőkkel.

Dátum: 2012. április 19. csütörtök (14.00 - 15.00)
Helyszín:
B. épület 2. emeleti konferencia központ
Előadó:
Dr. Bertók Botond (Rendszer- és Számítástudományi Tanszék)
Szervező:
Karrier Iroda

A programon való részvétel térítésmentes, de előzetes regisztrációhoz kötött! Regisztráció a ferenczikb@uni-pannon.hu címen vagy a 88/624-715-ös telefonszámon április 16-ig lehetséges!

Grafológiai elemzés

Tudd meg mit rejt írásképed!

A rendezvény ideje alatt, négy garfológus a helyszínen elemzi írásodat, választ kaphatsz önismereti kérdéseidre!

Előzetes regisztráció szükséges!

Próbainterjú

Az éles helyzetben ne érjen meglepetés! Külön kialakított tárgyalóstandokon egy vezető cég szakképzett kollégái próbainterjúval segítenek felkészülni az állásinterjúk menetére, elvárásaira és visszajelzést kaphatsz ott nyújtott teljesítményedről.

Regisztráció a helyszínen, a Pannon Job standjánál!

FIVOSZ - Fiatal Vállalkozók Országos Szövetsége

Vállalkozást indítanál?
Van egy jó ötleted de nem mersz belevágni?
Szeretnéd teljeskörűen megismerni mi szükséges egy vállalkozás indításhoz?

Keresd az Állásbörzén a FIVOSZ standját és kérdezd a tanácsadókat!

A Fiatal Vállalkozók Országos Szövetségének célja éppen ezért, hogy segítse a következő vállalkozói generációt és megteremtse azt a vállalkozói réteget, akik cégeiket hosszútávon sikeresen vezetve megerősítik a KKV szektort és hozzájárulnak egy sikeres nemzeti gazdaság megteremtéséhez.
A FIVOSZ a fiatal magyarországi vállalkozók és vállalkozó kedvű fiatalok közössége és hivatalosan elismert érdekképviseleti szerve mind hazánkban, mind az EU-ban egyaránt. Független fórumként elkezdte összefogni és érdemben segíteni a következő vállalkozói generációt, hidat képezve a ma és a jövő vállalkozói között.

Karrier tanácsadás

"Az álláskeresés egy külön szakma, 8 órás munka?"- sokan így vélekednek miután elkezdenek állást keresni. Könnyítsd meg a saját dolgodat, spórold meg az idődet, küszöböld ki a hibákat.

Kérj tőlünk tanácsot a rendezvény ideje alatt a Karrier Iroda standján vagy a rendezvényt megelőzően a Karrier Irodában!

Amennyiben szeretnéd kijavíttatni önéletrajzodat az Állásbörzét
megelőzően, kérj időpontot az iroda@kairo.uni-pannon.hu e-mail címen

•  javíttasd ki önéletrajzodat, motivációs leveledet
  •  készülj fel velünk az állásinterjúra
  •  ismerkedj meg álláskeresési technikákkal

Keress Minket az Állásbörzén!

Tanácsadás és teljes körű humán szolgáltatás a M.Á.S. alapítvány standjánál

•     önéletrajz írás
  •    állás pályázatírás
  •    állásinterjúra való felkészítés