Karrier Hírlevél (Archívum) - Exxon állásinterjú, végzõs évkönyfotózás, Aegon elõadás

Munkatársakat keres az ExxonMobil!

Add be önéletrajzodat  az ExxonMobil elsõ körös interjújára mely 2011. április 19-én kerül megrendezésre.

Jelentkezés határideje: Április 11.

Jelentkezés módja: Angol nyelvû önéletrajzzal az iroda@kairo.uni-pannon.hu e-mail címen

Az interjúról bõvebben honalpunkon olvashatsz

Végzõs évkönv fotózás | Aegon elõadás |Universitas Alapítvány

Állásajánlatok| Karrier tanácsadás | Teaházi mozi

Végzõs évkönyfotózás

Az egyetemi évek hamarosan véget érnek. Milyen jó érzés lesz leemelni a polcról azt a végzõs évkönyvet, melyben a Te fotód és "üzeneted a jövõbe" szöveged is benne van, és megmutatni barátaidnak, csaádtagjaidnak, hogy valamikor te is ide jártál. Vagy olyan élményben részesülni, hogy elmész egy állásinterjúra hónod alatt a végzõsök évkönyvével, megmutatod magad benne, és kiderül, hogy a leendõ munkáltatód is nálunk járt egyetemre, s így máris van egy közös történetetek. Ezt kívánjuk most lehetõvé tenni, amihez nem kell mást tenned, mint  2011. április 19-én kedden 10:00 és 17:00 óra között eljönni a végzõs évkönyv fotózásra ünnepi öltözetben. A helyszín még tárgyalás alatt, ezzel kapcsolatban tájékozódj honalpunkról.

Az esemény elõzetes regisztrációhoz kötött, melyet honalpunkon tudsz megtenni.

Kérdéses jövõnk, avagy leendõ nyugdíjunk?

A magyarok alig harmada gondoskodik leendõ nyugdíjáról!
Nyugdíjrendszer: az államtól várjuk a csodát?
Hiányzik a tudatos öngondoskodás!
Reménykedsz az államban vagy bízol magadban?

SZEMELVÉNYEK AZ ELMÚLT 3 HÓNAP NYUGDÍJJAL KAPCSOLATOS HÍREIBÕL

Gyere el a Karrier Iroda által szervezett elõadásra!
Mindent megtudhatsz a nyugdíjkérdés múltjáról, jelenérõl és jövõjérõl, és arról, hogyan profitálhatsz ebbõl.

Helyszín: Pannon Egyetem B Épület Aula, Konferencia terem
Idõpont: 2011.04.12. kedd 18.00.
Elõadó:
BODOR PÉTER az AEGON MAGYARORSZÁG ZRT. VEZÉRIGAZGATÓ HELYETTESE

Universitas Alapítvány önkéntest keres

Ha szeretnéd magad kipróbálni a rendezvényszervezésben és jó hangulatú, érdekes programok részese lenni, akkor még jelenkezhetsz hozzánk önkéntesnek!

Lehetõséget kínálunk az érdeklõdõk számára, hogy részt vehessenek különbözõ kis és nagy volumenû tudományos és kulturális programok szervezésében és lebonyolításában.

2011-es rendezvényeink:
Egészségnap, Városismereti Versenyek, Ünnepi Játszóházak, Végzõsök Bálja, Balatoni Nyári Egyetem, Pályaorientációs Nyári Egyetem

2011. április 8-ig
küldd el jelentkezésed e-mailben, amelyben szerepeljen: neved, érdeklõdési köröd és miért szeretnél önkéntes lenni Alapítványunknál.

E-mail címünk: veszpremi.universitas@gmail.com

Universitas Alapítvány Áprilisi programjai:

A Universitas Alapítvány számos programra várja tavasszal az egyetemi polgárságot: hallgatókat, oktatókat, munkatársakat és öregdiákokat egyaránt!

Áprilisi programjaink:

Húsvéti Játszóházra szeretettel várjuk az öregdiákokat és munkatársakat családjukkal együtt. A gyerekek a kézmûves sarokban alkothatnak, ügyességi játékokat próbálhatnak ki, és a Mesekuckóban babzsákokra heveredve meséket hallgathatnak. Mindemellett húsvéti finomságokkal is kedveskedünk majd.
Idõpont: 2011. április 8. 16.00 - 19.00
Helyszín: E kamara

Öregdiák Üzleti Találkozó Az Universitas Alapítvány és a Pannon Egyetem Karrier Irodája az Öregdiák Program keretén belül, Öregdiák üzleti Találkozót szervez 2011. április 29-én. Olyan öregdiákok jelentkezését várjuk, akik  vezetõ pozícióban dolgoznak vagy saját céget, vállalkozást vezetnek.

A találkozóról
bõvebben a linkre kattintva olvashatsz!

A részvétel elõzetes regisztrációhoz kötött, melyet erre a
linkre kattintva tudsz megtenni!

2011-04-06 11:36