Elhelyezkedési lehetőségek az egyes szakokon Blogbejegyzések RSS csatornája

Elhelyezkedési lehetőségek szakonként - GK

A Georgikon Kar hallgatója vagy? Nem tudod, hogy a megszerzett végzettségeddel milyen területre pályázhatsz? Akkor olvasd el alábbi bejegyzésünket!

Szerző: Magyar Edina Publikálva: 2012-08-01 11:25

Elhelyezkedési lehetőségek szakonként - MK

Biomérnökként, vagy például környezettan alapszakon végzel? Összegyűjtöttük a Mérnöki Kar valamely szakán tanulók elhelyezkedési alternatíváit. Az alábbi bejegyzésben megtalálhatjátok azokat a területeket ahova pályázhattok!

Szerző: Magyar Edina Publikálva: 2012-08-01 10:59

Elhelyezkedési lehetőségek szakonként - MIK

A Műszaki Informatikai Kar hallgatóinak szól a következő bejegyzés, melyből megtudhatjátok, hogy milyen elhelyezkedési lehetőségeket kínál Számotokra a munkaerőpiac!

Szerző: Magyar Edina Publikálva: 2012-08-01 10:37

Elhelyezkedési lehetőségek szakonként - MFTK

Sokan tanári diplomával a kezükbe nem ismerik fel azokat a lehetőségeket, amelyek "B verzióként" számításba jöhetnek az álláskeresés során, ha nem sikerül tanárként elhelyezkedni. MFTK-n tanuló hallgatóknak ajánljuk a következő bejegyzést!

Szerző: Magyar Edina Publikálva: 2012-08-01 10:21

Elhelyezkedési lehetőségek szakonként - GTK

Alkalmazott közgazdaságtan, vagy például műszaki menedzser alapszakot végzel és nem tudod milyen területre pályázhatsz az adott végzettséggel? Összegyűjtöttük a Gazdaságtudományi Karon található szakok elhelyezkedési alternatíváit, hogy megkönnyítsük az álláskeresést! Jó böngészést kívánunk!

Címkék: elhelyezkedési lehetőségek

Szerző: Magyar Edina Publikálva: 2012-07-31 10:35