Climate-KIC cleantech ötletverseny felhívás

2018-05-10 09:34

Jelentkezz a ClimateLaunchpad ötletversenyére, ha van egy jó ötleted, amivel jobbá teheted a világot! A ClimateLaunchpad 2018 start-up verseny május 25-ig várja a fenntartható fejlődés kihívásaira válaszoló üzleti ötleteket, amely a résztvevő számára belépő az európai és világsiker felé. Kinek szól? A programban bárki részt vehet, akinek az ötlete, tervezett terméke, szolgáltatása lassítja a klímaváltozást, csökkenti az üvegházhatású gázok kibocsátását, illetve önfenntartó vagy környezettudatos módon működik. A megújuló energiával, az anyagtechnológiával, a hulladékgazdálkodással valamint a fenntartható mezőgazdasággal kapcsolatos innovációk előnyt élveznek, de érdemes ún. Smart Cities vagy akár ún. Green Vehicles innovációs területre szánt ötlettel is jelentkezni.

Állásajánlatok - Önkéntes munka a Mosolygó Kórház Alapítványnál

Önkéntes munka a Mosolygó Kórház Alapítványnál

Hirdetés azonosítója: H269M3

Pozició típusa: Önkéntes

Cég neve: Pannon Egyetem Karrier Iroda

Munkakör(ök): Egészségügy, szociális ellátás, gyógyszeripar

Munkavégzés helye: Veszprém - Veszprém

Feltöltve: 2017-08-29 10:06:28

Az önkéntes munka a Mosolygó Kórház Alapítványnál a következőből áll:

Az önkéntes munka jellege:
- a lábadozó (azaz nem fertőző, nem súlyos/halálos beteg) gyermek szórakoztatása, felvidítása/mosolyogtatása "játszóház" formájában.
Ezt egy önkéntes társsal és megfelelően ellátott felszereléssel tesszük, (különféle minőségű és fajtájú papírok, színezők, ollók, ragasztók, festékek, gyöngyök, hurkapálcák, gipszöntvények, társas-és logikai játékok, kártyák...stb. ) amelyek szükségesek a különféle kreatív tevékenységekhez.
Ezeket a hozzávalókat az Alapítvány központja támogatja és a helyi koordinátor szerzi be.

18. életév betöltése

Elönyt jelentő kritériumok:

Helyszíne:
-VESZPRÉMBEN a Csolnoky Ferenc Kórház gyerekosztályának JÁTSZÓSZOBÁJÁBAN (főépület 4.emelet balra és a bal oldalon)
Időtartama:
-havi x napi (tetszőleges mennyiségű, de maximum heti 1 napi) vállalás,
-amely napi 1,5-2 órás elfoglaltságot jelent délután 15-17 óra közötti kezdéssel

Jelentkezés:
Jelentkezés és bővebb információk: Szabó Anikó veszprémi koordánátornál
Elérhetőségei:
tel: 06/70/458-2215
Email:mosolygokveszprem@gmail.com